Wynajem koparki Marki

Te wszechstronne maszyny możesz wypożyczyć u nas zarówno w wersji gąsienicowej, jak i kołowej. Dla Klientów indywidualnych i firm z siedzibą w Markach przygotowaliśmy na wynajem koparki o doskonałej wydajności: JCB JS 330, Pc 210 oraz Pw 160. W przypadku najbardziej wymagających zadań dobrym rozwiązaniem okaże się pierwszy z wymienionych modeli. JCB JS 330 to bowiem zaawansowany technologicznie sprzęt budowlany wyposażony w silnik o mocy 240 KM oraz praktyczny czerpak o pojemności ponad 1,90 m3. Model ten świetnie sprawdzi się w trudnych warunkach terenowych, np. na działce podmokłej.

Prosimy pamiętać, że oprócz wynajmu samych maszyn, świadczymy także profesjonalne usługi koparką: m.in. prace ziemne i wyburzeniowe.

Wynajem koparki w Markach w rozsądnej cenie

Jeżeli zainteresowała Cię którakolwiek koparka z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego, zapraszamy do kontaktu. Eksperci z firmy KopBud chętnie Ci podpowiedzą, którą maszynę wybrać do konkretnego zadania. Odpowiedzą też na wszystkie pytania związane z cennikiem usług i wynajmu.