Usługi brukarskie oraz kładzenie kostki

Dzięki licznej, doświadczonej i kompetentnej kadrze kompleksowo realizujemy usługi brukarskie na terenie Warszawy. Ponadto, by solidnie, a także w założonych terminach wykonywać powierzone nam zadania, stosujemy nowoczesne maszyny, dzięki którym w szybki i przede wszystkim w dokładny sposób będziemy mogli wykonać założone prace. Istotne jest także zastosowanie bardzo dobrych materiałów, których sprzedażą również się zajmujemy.

Sprzedaż innych elementów

Nasza oferta obejmuje nie tylko układanie, ale także sprzedaż kostki brukowej. W asortymencie posiadamy przede wszystkim elementy stworzone przez firmę Polbruk, ale także przedsiębiorstwa Semmelrock czy Certus, których to produktów jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą. W naszym punkcie sprzedaży można zakupić także inne elementy, niezbędne do estetycznego oraz bezpiecznego wykonania nawierzchni. Należą do nich również:
  • palisady,
  • obrzeża,
  • krawężniki,
  • kruszywo,
  • ziemia.
Zróżnicowane grono klientów

Nasze usługi brukarskie wykonujemy przede wszystkim dla dwóch grup klientów: osób indywidualnych, a także instytucji publicznych. Dla pierwszej z nich przygotowaliśmy również możliwość kupna kostki, ziemi czy krawężników, a zachęcamy do korzystania z tej propozycji także osoby zajmujące się brukarstwem zawodowo.

Inne atuty naszych usług

Jesteśmy w stanie sprawnie wykonać usługi brukarskie o zróżnicowanej wielkości zamówienia dzięki dużej liczbie gotowych do pracy specjalistów, którzy składają się łącznie na pięć ekip. Możemy zrealizować zlecenia dla zróżnicowanych klientów - na małych posesjach dla osób prywatnych, a także dużym terenie dookoła obiektu użytku publicznego. Aby przekonać się do tego, w jaki sposób wykonujemy nasze działania, zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji, w której przygotowanych zostało kilkaset zdjęć.

Większość z dostępnych w naszym asortymencie elementów kostki brukowej jest dostępna od ręki w naszym punkcie sprzedażowym, zaś pozostałe produkty możemy w krótkim czasie sprowadzić od naszych partnerów. Jesteśmy elastyczni w kwestii cen sprzedawanych materiałów budowlanych, gdyż dopuszczamy możliwość negocjacji kosztów zakupu.


Kładzenie kostki na terenie województwa mazowieckiego

Usługi brukarskie oferujemy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego, takich jak:

- Legionowo
- Marki
- Mińsk Mazowiecki
- Nowy Dwór Mazowiecki
- Otwock
- Piaseczno
- Płońsk
- Pruszków
- Wołomin
- Wyszków
- Żyrardów

 

Podbudowa pod kostkę brukową

Trwałość i stabilność każdej powierzchni wymagają odpowiedniego przygotowania przed jej położeniem. Nie inaczej jest w przypadku kostki brukowej, gdzie podbudowa odgrywa kluczową rolę i bez niej nieważne będzie, czy użyjemy najlepszych surowców — kostka brukowa może osiadać, pękać i deformować się, co prowadzi do nieestetycznego wyglądu oraz utraty funkcjonalności. Ma to znaczenie w każdej konstrukcji — czy to podjazd, chodnik, taras, parking czy schody.
czytaj więcej

Parkingi z kostki brukowej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która umożliwi Państwu sprawną organizację przestrzeni obok budynków. Projektujemy i budujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania, w tym m.in. wykonanie parkingu z kostki brukowej. Dzięki naszej pracy zyskają Państwo funkcjonalne, wygodne, ale i eleganckie miejsca parkingowe z odpowiednio wykonanymi liniami dla potrzeb prywatnych i firmowych.
czytaj więcej

Taras z kostki brukowej

Praktyczna, doskonale znosząca działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i wyróżniająca się nieprzeciętnymi walorami wizualnymi. Kostka brukowa na tarasie i schodach to opcja, która od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem i jest chętnie wykorzystywana do budowy kluczowych elementów wokół domów. Spełnia wysokie wymagania w zakresie wytrzymałości oraz estetyki oraz świetnie komponuje się z otoczeniem, w szczególności z zielenią. Jej liczne zalety sprawiają, że zdecydowanie wygrywa z innymi rozwiązaniami, ale należy też pamiętać, że musi być fachowo położona. W przeciwnym wypadku już po kilku latach może nie prezentować się dobrze i nie funkcjonować tak, jak trzeba.
czytaj więcej

Podjazd z kostki brukowej

 
Wybudowanie lub wyremontowanie domu to ogromny krok, ale w swoich planach, oprócz najważniejszego, powinniśmy uwzględnić także pozostałą część posesji. Wykończenie tarasu, aranżacja ogrodu czy budowa drogi z kostki brukowej to elementy, które podniosą atrakcyjność oraz wartość naszej działki, ale też zwiększą jej funkcjonalność. Dobrze ułożony podjazd do garażu lub droga dojazdowa do budynku usprawni poruszanie się po działce i nada jej charakteru. Zwłaszcza, jeśli zostanie dobrze wykonany i wykorzystane zostaną dobre jakościowo, a do tego estetyczne materiały. KopBud zapewni zarówno najlepsze surowce, jak i fachową budowę na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
czytaj więcej

Drogi z kostki brukowej

Wybierając materiały budowlane często zmuszeni jesteśmy wybierać pomiędzy wysoką jakością i ceną. Jednak budowa drogi z kostki brukowej może zaskoczyć nas niskimi kosztami, ale i wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, gwarantując komfortowy i bezpieczny dojazd do posesji. Jest to rozwiązanie sprawdzone zarówno przez prywatne osoby, deweloperów, jak i zarządców miast i gmin. Takie ulice pojawiają się regularnie w przestrzeniach miejskich oraz na wsiach. Stoi za tym szereg zalet, które znacznie przewyższają dobre strony asfaltu.
czytaj więcej

Chodniki z kostki brukowej

Szukasz odpowiedniego rozwiązania w zagospodarowaniu przestrzeni zewnętrznej, takiej jak podjazdy, ścieżki, patio czy tarasy? Jednym z popularniejszych rozwiązań jest budowa chodnika z kostki brukowej, która doskonale sprawdza się przed domem, jak i w miejscach publicznych, takich jak miejskie deptaki czy parki. Co prawda wybór może być trudny, ponieważ na rynku dostępne jest wiele materiałów, wzorów i kolorów. Mimo wszystko jest to najlepsze z dostępnych rozwiązań, cechujące się trwałością i stosunkowo niskim kosztem.
czytaj więcej

Projekty z kostki brukowej

  • podjazdy
  • parkingi
  • chodniki
  • drogi
  • tarasy

czytaj więcej
REALIZACJE (nasze prace)

REALIZACJE (nasze prace)

Ponad 20 letnie doswiadczenie!
czytaj więcej
SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

Szeroki wybór w atrakcyjnej cenie!
czytaj więcej
SPRZEDAŻ: ZIEMIA, KRUSZYWO

SPRZEDAŻ: ZIEMIA, KRUSZYWO

Nie czekaj sprawdź naszą ofertę!
czytaj więcej