Wynajem sprzętu budowlanego

Koparki
Oferujemy wynajem specjalistycznego sprzętu niezbędnego na placu budowy. Nasze koparki umożliwią Państwu realizację szeregu prac – od wykopów pod fundamenty, zbiorniki czy infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, aż po rozbiórkę obiektów znajdujących się na posesji.
 
Koparko-ładowarki
Przewóz kruszywa, piasku czy gruzu, a także wykonanie szeregu podstawowych prac na placu budowy jeszcze nigdy nie było prostsze. Wypożyczamy koparko-ładowarki, które doskonale sprawdzają się w swojej roli i zdecydowanie ułatwiają szybką realizację planowanej inwestycji.
 
Ładowarki
Kołowe lub gąsienicowe ładowarki to specjalistyczny sprzęt, który można wszechstronnie wykorzystać podczas budowy, wyburzeń, korytowania czy przygotowywania wykopów pod fundamenty lub zbiorniki wodne. Oferujemy naszym Klientom atrakcyjne warunki wynajmu tego typu pojazdów.
 
Wywrotki/HDS
Doskonale wiemy, jak ważny dla Inwestorów jest sprawny i terminowy transport kruszywa czy piasku na plac budowy. Dlatego oferujemy wynajem wywrotek HDS na atrakcyjnych warunkach, a naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do Kontrahentów z Warszawy i okolic.
 
Lawety
Przewóz ciężkiego sprzętu czy specjalistycznych pojazdów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach publicznych to częsty problem naszych Kontrahentów. Dlatego w naszej ofercie znalazła się również możliwość wynajęcia lawety na atrakcyjnych warunkach.
 
Wózki widłowe
Niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest przetransportowanie ciężkiego, paletowego ładunku w wyznaczone miejsce. Wózki widłowe, które mogą Państwo od nas wypożyczyć, to niewielkie, proste w obsłudze pojazdy, które doskonale sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.


Wynajem sprzętu budowlanego na terenie województwa mazowieckiego

Usługi wynajmu sprzętu budowlanego oferujemy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego, takich jak:

- Legionowo
- Marki
- Mińsk Mazowiecki
- Nowy Dwór Mazowiecki
- Otwock
- Piaseczno
- Płońsk
- Pruszków
- Wołomin
- Wyszków
- Żyrardów