Usługi brukarskie oraz kładzenie kostki

Dzięki licznej, doświadczonej i kompetentnej kadrze kompleksowo realizujemy usługi brukarskie na terenie Warszawy. Ponadto, by solidnie, a także w założonych terminach wykonywać powierzone nam zadania, stosujemy nowoczesne maszyny, dzięki którym w szybki i przede wszystkim w dokładny sposób będziemy mogli wykonać założone prace. Istotne jest także zastosowanie bardzo dobrych materiałów, których sprzedażą również się zajmujemy.

Sprzedaż innych elementów

Nasza oferta obejmuje nie tylko układanie, ale także sprzedaż kostki brukowej. W asortymencie posiadamy przede wszystkim elementy stworzone przez firmę Polbruk, ale także przedsiębiorstwa Semmelrock czy Certus, których to produktów jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą. W naszym punkcie sprzedaży można zakupić także inne elementy, niezbędne do estetycznego oraz bezpiecznego wykonania nawierzchni. Należą do nich również:
  • palisady,
  • obrzeża,
  • krawężniki,
  • kruszywo,
  • ziemia.
Zróżnicowane grono klientów

Nasze usługi brukarskie wykonujemy przede wszystkim dla dwóch grup klientów: osób indywidualnych, a także instytucji publicznych. Dla pierwszej z nich przygotowaliśmy również możliwość kupna kostki, ziemi czy krawężników, a zachęcamy do korzystania z tej propozycji także osoby zajmujące się brukarstwem zawodowo.

Inne atuty naszych usług

Jesteśmy w stanie sprawnie wykonać usługi brukarskie o zróżnicowanej wielkości zamówienia dzięki dużej liczbie gotowych do pracy specjalistów, którzy składają się łącznie na pięć ekip. Możemy zrealizować zlecenia dla zróżnicowanych klientów - na małych posesjach dla osób prywatnych, a także dużym terenie dookoła obiektu użytku publicznego. Aby przekonać się do tego, w jaki sposób wykonujemy nasze działania, zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji, w której przygotowanych zostało kilkaset zdjęć.

Większość z dostępnych w naszym asortymencie elementów kostki brukowej jest dostępna od ręki w naszym punkcie sprzedażowym, zaś pozostałe produkty możemy w krótkim czasie sprowadzić od naszych partnerów. Jesteśmy elastyczni w kwestii cen sprzedawanych materiałów budowlanych, gdyż dopuszczamy możliwość negocjacji kosztów zakupu.


Kładzenie kostki na terenie województwa mazowieckiego

Usługi brukarskie oferujemy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego, takich jak:

- Legionowo
- Marki
- Mińsk Mazowiecki
- Nowy Dwór Mazowiecki
- Otwock
- Piaseczno
- Płońsk
- Pruszków
- Wołomin
- Wyszków
- Żyrardów

 
REALIZACJE (nasze prace)

REALIZACJE (nasze prace)

Ponad 20 letnie doswiadczenie!
czytaj więcej
SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

Szeroki wybór w atrakcyjnej cenie!
czytaj więcej
SPRZEDAŻ: ZIEMIA, KRUSZYWO

SPRZEDAŻ: ZIEMIA, KRUSZYWO

Nie czekaj sprawdź naszą ofertę!
czytaj więcej